قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری

اکسیر فرومون II

اکسیر فرومون II

وجود ماده ای به نام فرومون حدود 50 سال پیش کشف شده و چیزی که پژوهشگران نمی دانند این است که چگونه فرومون ها نقش قابل توجهی در چگونگی رفتار حیوانات و انسان دارند. مسلم است که تشخیص این مواد شیمیایی کمی غیر ممکن است.  یکی از جدیدترین و قدرتمند ترین محصولات در بازار، Pherazone است که شامل هفت نوع  از فرومون های مختلف با غلظت mg 18 است و برای جذب جنس مخالف استفاده می شود.

در حالی که برخی از متخصصان پزشکی هنوز در مورد نقش فرومون در جذب انسان به نتیجه کامل نرسیده اند، بسیاری از آنها عقیده دارند که فرومونها کلیدی برای افزایش جاذبه جنسی هستند. به گفته دکتر Vimal Murthy از دانشکده پزشکی دانشگاه جورج واشنگتن، “حتی اگر فرومون، عطر متمایز ندارد،اما می تواند نقش بسیار مهمی در رفتار حیوانات بازی کند.” برای مثال، وقتی که یک سگ ماده در محله باشد از فرومون برای جلب و به دام انداختن سگ نر استفاده می کند. اخیرا فرومون مصنوعی که در عطرها و ادکلن ها ظاهر می شود برای جذب جنس مخالف است.
وقتی سئوال شد که این مواد شیمیایی با توجه به این که هیچ عطر و بویی ندارند چگونه کار می کنند. دکتر Murthy جواب داد:” بوسیله جاذبه های واقعی از یک واکنش شیمیایی از فرومون ، نه از عطر و بوی خاص. او در ادامه توضیح داد:” مطالعات اخیر ثابت کرده است افراد بدون اینکه بدانند در معرض فرومون های انسانی، احساس جاذبه و قدرت غریزی بیشتری قرار دارند و این در حالی است که  یکی دیگر از مطالعات اخیر در خارج از استرالیا ادعا می کند 90٪ از مردان با استفاده از فرومون، جذب زنان را نسبت به خود را افزایش می دهند. “

اگر شما به دنبال نتیجه فرومون هستید بهتر است از بهترین مارک های  Pherazone  استفاده کنید. یک ادکلن قدرتمند، که شامل هفت ماده شیمیایی مختلف جاذبه جنسی از جمله Androstenone ،  Androsterone و Androstenol است. برای شروع با یک یا دو اسپری بر روی بدن خود آغاز کنید تا زمانی که کشف کنید برای بدن شما دوز بیشتری نیاز است یا خیر.


تاثیر آن بر فرد مصرف کننده و بر دیگران


حال به بررسی اثرات Pherazone  بر فرد پوشنده و بر دیگران می پردازیم. باید اضافه کرد که فرومون نه تنها در جهت افزایش جاذبه جنسی، بلکه در جذب افراد بیشتر در زندگی شخصی و حرفه ای نیز کاربرد دارد.

• قطعا شما خواهان این هستید که مورد توجه دوستان و نزدیکان قرار بگیرید. به ویژه در محل کار نیاز به اجتماعی بودن، برقراری ارتباط، قانع کردن و گفتگو با دیگران را دارید.

• شما می توانید از فرومون جهت لذت بردن از جاذبه جنسی قوی تر جهت موفقیت در عرصه دوستیابی و ارتباط استفاده کنید

دانش جاذبه بو

رمز و راز جذب زنان به مردان و بالعکس


عوامل بسیاری برای کشش زنان نسبت به مردان وجود دارد. مثلا معیاری که در انتخاب زنان مطرح است اینست که با دیدن ماهیچه های قوی یک مرد، حس سلطه و حفاظت از جانب آنها نسبت به زن القاء می شود. با این حال، همه این عوامل سطحی و بوی ادکلن و یا عطر و یا حتی بوی واقعی بدن ملاکی برای انتخاب جنس مخالف نیز محسوب می شود.

علم جذب عطر در تحقیقات، بسیار عمیق تر از نام تجاری آن است. سیگنالهای فرومونی که هر پستاندار زمان جفت گیری  می فرستد باعث جذب جنس مخالف می شود.
زمانی که زن یا مرد با هم رو به رو می شوند، در بدن ارگانی به نام Vomeronasal این سیگنالهای فرومون را از طریق سنسورهای بینی به سطح خارجی مغز و هیپوتالاموس انتقال داده و باعث واکنش های غیر ارادی نسبت به جنس مخالف می شود.


تحقیقات علمی در مورد جذب عطر و بو بسیار گسترده بوده. در تحقیقاتی که در سال 2004 توسط Keverne انجام شد توضیح می دهد که نوع فرومون در اتصالات ارگان Vomeronasal به هیپوتالاموس و تغییرات نورواندوکرین جهت بالا بردن تولید استروژن و سرعت بلوغ و یا حتی جلوگیری از باردار شدن موثر است.

فرومون در جفت یابی و افزایش سازگاری با جنس مخالف نیز تاثیر دارد. غدد زیر بغل و غدد عرق موجود در پوست سر و بسیاری از قسمتهای مختلف بدن محل تولید فرومون است.
فرایند فرومون و تاثیر آن در ادراک بویایی زنان در دوران تخمک گذاری کاملا متفاوت است. در این دوران عطر و بوی یک مرد ممکن است بسیار جذاب تر و خوشایند تر از زمانی به نظر آید که زن در چرخه خود است، در این زمان همان عطر و بو در نظر آن زن میتواند نا خواشیند جلوه کند.

آیا استفاده از عطرهای مختلف باعث جذب جنس مخالف شود؟ شما می توانید از عطر استفاده کنید تا بوی بهتری داشته باشید و اثر مثبت بر دیگران بگذارید، اما در عین حال ممکن است اثر مخالف نیز بگذارید. در حالی که کار فرومون به طور مخفیانه کمک به جذب جنس مخالف است شما نیز باید قادر باشید در محیط های اجتماعی تعامل ایجاد کنید، زیرا همانطور که قبلا ذکر شد حواس های دیگر ما برای تعریف کیفیت در یک فرد و در نهایت جذب شدن به سمت او دخیل است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

معرفی 5 عطر از بهترین های سال 2017 با رایحه گل مخصوص عروس

معرفی 5 عطر از بهترین های سال 2017  با رایحه گل برای عروس  در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *