قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / آموزشی / دانستنیهای عطر و ادکلن / بهترین و خوشبوترین عطر های مردانه جهان

بهترین و خوشبوترین عطر های مردانه جهان

بهترین و خوشبوترین عطر های مردانه جهان

در این مقاله از فروشگاه اسپلندور لیستی از بهترین و خوشبو ترین عطر های مردانه جهان را به شما ارائه داده ایم . این مطلب طبق تحقیقات انجام شده توسط موسسه رنگینک (رتبه دهی) حاصل آمده است . 

1- ادکلن رالف لورن پولو بلو (پولو آبی) مردانه – Polo Blue Ralph Lauren

ادکلن مردانه رالف لورن پولو بلو با غلظت ادو تویلت و رایحه ای خنک و تند توسط برند رالف لورن به بازار عطر و ادکلن ارائه داده شد . رایحه این ادکلن در نت ابتدایی شامل خیار ، ماندارین ، خربزه و در نت میانی شامل مریم گلی ، شمعدان ، ریحان و در نت پایانی شامل مشک ، جیر و نمونه های چوبی میباشد . 

2- ادکلن کنت کول بلک مردانه – Black Kenneth Cole

عطر مردانه کنت کول بلک که با رایحه ای خنک و تلخ توسط برند کنت کول به بازار عطر و ادکلن ارائه داده شد . این عطر خوشبو مردانه در نت ابتدایی شامل زنجبیل ، ریحان ، نارنگی ، نعنا و در نت میانی شامل دانه جوز هندی ، بخور ، سدر و در نت پایانی شامل برگ بنفشه شیرین ، عنبر و مشک میباشد . 

3- ادکلن پاکو رابان اینویکتوس مردانه – Invictus Paco Rabanne

عطر مردانه اینوکتوس محصولی از برند پاکو رابان که در سال 2013 رونمایی شد . رایحه خنک و تلخ این عطر مردانه خوشبو در نت ابتدایی شامل گریپ فروت ، ماندارین ، آب دریا و در نت میانی شامل برگ بو ، یاسمن بزرگ گیا و در نت پایانی شامل خزه بلوط ، نعناع هندی ، چوب گایاک و عنبر میباشد . 

4- ادکلن پاکو رابان وان میلیون مردانه – One Million Paco Rabanne

وان میلیون مردانه عطری است گرم و شیرین که توسط برند پاکو رابان در سال 2008 پا به عرصه عطر و ادکلن گذاشت . این عطر مردانه برای استفاده در روزهای سرد پاییز و زمستان مناسب تر است . رایحه وان میلیون در نت ابتدایی شامل لیمو ترش ، ماندارین ، نعناع هندی و در نت میانی شامل دارچین ، نممونه های ادویه ای ، گل رز و در نت پایانی شامل کهربا ، چرم و نعناع هندی میباشد . 

5- ادکلن مردانه گوچی گیلتی پور هوم – Guilty Pour Homme

عطر مردانه گوچی گیلتی پور هوم در سال 2015 توسط برند گوچی با رایحه ای ملایم و تلخ و مناسب برای استفاده در چهار فصل سال به بازار عطر و ادکلن ارائه داده شد . این عطر مردانه در نت ابتدایی خود شامل لیمو ترش ، اسطو خدوس و در نت میانی شامل شکوفه پرتقال و در نت پایانی شامل سدر و نعناع هندی میباشد . 

6- ادکلن کارولینا هررا 212 نیویورک مردانه – 212New York carolina Herrera

ادکلن مردانه کارولینا هررا 212 نیویورک در سال 2000 برای اولین بار توسط برند کارولینا هررا رونمایی شد . رایحه این عطر مردانه خنک و تلخ در نت ابتدایی شامل نمونه های ادویه ای ، نمونه های سبز ، اسطوخدوس ، گریپ فروت و در نت میانی شامل زنجبیل ، فلفل سیاه ، یاس بنفش ، یاسمن و در نت پایانی شامل بخور ، مشک ، چوب صندل و وتیور میباشد . 

7- ادکلن ورساچه اروس مردانه – Eros versace

ادکلن ورساچه اروس مردانه عطری است خنک و شیرین که برای اولین بار در سال 2012 توسط برند ورساچه رونمایی شد . رایحه خوب این عطر مردانه در نت ابتدایی شامل لیمو ترش ، سیب ، نعناع و در نت میانی شامل لوبیا تونکا ، گل شمعدانی و در نت پایانی شامل وانیل ، سدر ، خزه بلوط و وتیور میباشد . 

8- ادکلن ورساچه او فرش (ورساچی او فرچ) مردانه – Eau Fraiche versace

عطری خنک و شیرین با نام ورساچه اوفرش که محصولی از برند ورساچه است و در نت ابتدایی خود شامل لیمو ترش ، ترنج ، چوب بلسان و در نت میانی شامل فلفل سیاه ، ترخون ، سدر و در نت پایانی شامل زعفران ، کهربا و مشک میباشد . 

9- ادکلن لاگوست پور هوم (لاگوست طوسی) – Pour Homme Lacoste

ادکلن لاگوست پور هوم مردانه محصولی از برند لاگوست است ، که با رایحه ای گرم و شیرین در سال 2002 به بازار عطر و ادکلن ارائه داده شد . رایحه این عطر مردانه خوشبو در نت ابتدایی شامل گریپ فروت ، سیب ، ترنج ، آلو و در نت میانی شامل هل ، دارچین ، فلفل برزیلی و در نت پایانی شامل وانیل ، مشک ، رام و چوب صندل میباشد . 

10- ادکلن لاگوست اسنشیال(لاگوست سبز) مردانه – Essential Lacoste

ادکلن مردانه لاگوست اسنشیال با رایحه ای خنک و تلخ در سال 2005 توسط برند لاگوست وارد بازار عطر و ادکلن شد . رایحه خنک و تلخ این مردانه خوشبو در نت ابتدایی شامل ترنج ، نارنگی ، برگ مو و در نت میانی شامل فلفل سیاه ، گل سرخ بلغاری و در نت پایانی شامل نعناع هندی و چوب صندل میباشد . 

11- ادکلن لاگوست ال-12-12 بلنچ مردانه – Lacoste L-12-12 Blanc

عطری مردانه با رایحه ای خنک و ملایم که در سال 1927 برای اولین بار توسط برند لاگوست به بازار عطر و ادکلن وارد شد . رایحه لاگوست ال-12-12 بلنچ در نت ابتدایی شامل گریپ فروت ، هل ، رزماری و در نت میانی شامل گل مریم و در نت پایانی شامل چرم ، جیر ، سدر و وتیور میباشد . 

12- ادکلن دلچی گابانا لایت بلو مردانه – Light Blue Dolce Gabbbana

ادکلن مردانه دلچی گابانا لایت بلو با رایحه ای خنک و ترش در سال 2007 توسط برند دلچی گابانا برای اولین بار به بازار عطر و ادکلن ارائه داده شد . رایحه این عطر مردانه خوشبو در نت ابتدایی شامل گریپ فروت ، ترنج ، ماندارین و در نت میانی شامل چوب بلسان ، رزماری ، فلفل سیاه و در نت پایانی شامل بخور و مشک میباشد . 

13- ادکلن دلچی گابانا پور هوم مردانه – D&G Pour Homme

ادکلن دلچی گابانا پور هوم توسط برند دلچی گابانا با رایحه ای خنک و تلخ به بازار عطر و ادکلن وارد شد . رایحه خنک و تلخ این عطر مردانه در نت ابتدایی شامل بهار نارنج ، ترنج ، ماندارین ، مرکبات و در نت میانی شامل فلفل سیاه ، مریم گلی ، اسطوخدوس و در نت پایانی شامل لوبیا تونکا ، برگ توتون و سدر میباشد . 

14- ادکلن باربری بریت مردانه – Brit Burberry

ادکلن باربری بریت با رایحه ای گرم و تلخ در سال 2004 توسط برند باربری به بازار عطر و ادکلن ارائه داده شد . رایحه این عطر مردانه خوشبو در نت ابتدایی شامل هل ، زنجبیل ، ترنج ، ماندارین و در نت میانی شامل نمونه های ادویه ای ، دانه جوز ، گل رز ، سدر و در نت پایانی شامل لوبیا تونکا ، مشک ، نعناع هندی و نمونه های های چوبی میباشد . 

15- ادکلن هوگو بوس باتلد مردانه – Boss Bottled

ادکلن مردانه هوگو بوس باتلد در سال 1998 با رایحه ای ملایم و تلخ توسط برند هوگو بوس به بازار عطر و ادکلن ارائه داده شد . این رایحه جذاب و خوشبو در نت ابتدایی شامل لیمو ترش ، ترنج ، سیب ، آلو و در نت میانی شامل چوب ماهون ، میخک ،دارچین و در نت پایانی شامل وانیل ، سدر ، درخت زیتون و چوب صندل میباشد . 

16- ادکلن مردانه آزارو کروم – Azzaro Chrome

ادکلن مردانه آزارو کروم که برای اولین بار در سال 1996 توسط برند آزارو به بازار عطر و ادکلن ارائه داده شد رایحه ای خنک و ملایم دارد و در نت ابتدایی خود شامل رزماری ، لیمو ترش ، بهار نارنج ، ترنج و در نت میانی شامل سدر ، پنجه مریم ، یاسمن و در نت پایانی شامل لوبیا تونکا ، مشک ، سدر و چوب صندل میباشد . 

17- ادکلن جیورجیو آرمانی کد مردانه – Armani Code

ادکلن مردانه آرمانی کد توسط برند جیورجیو آرمانی وارد عرصه عطر و ادکلن شد . رایحه خنک و تلخ این عطر مردانه در نت ابتدایی شامل لیمو ترش ، ترنج و در نت میانی شامل انیسون ستاره ای ، چوب گایاک ، گل زیتون ودر نت پایانی شامل چرم ، لوبیا تونکا و برگ توتون میباشد . 

18- ادکلن سالواتور فراگامو آتیمو پور هوم مردانه – Attimo Salvatore Ferragamo

ادکلن آتیمو پور هوم محصولی از برند سالواتور فراگامو که با رایحه ای گرم و تند به بازار عطر و ادکلن معرفی شد . رایحه این عطر مردانه در نت ابتدایی خود شامل هل ، فلفل سیاه ، ماندارین و در نت میانی شامل زعفران ، صمغ کندر ، فلفل دلمه ای و در نت پایانی شامل مشک ، نعناع هندی و وتیور میباشد . 

19- عطر جیورجیو آرمانی آکوا دی جیو اسانزا مردانه – Acqua Di Gio Essenza

عطر آکوا دی جیو اسانزا محصولی از برند جیور جیو آرمانی است که رایحه ای خنک و تلخ دارد و در نت ابتدایی خود شامل گریپ فروت ، ترنج ، آب شیرین و در نت میانی شامل مریم گلی ، نمونه های گل ، یاسمن بزرگ گیا ، ریحان و در نت پایانی شامل فلفل ، کهربا ، سدر و وتیور میباشد . 

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

معرفی 5 عطر از بهترین های سال 2017 با رایحه گل مخصوص عروس

معرفی 5 عطر از بهترین های سال 2017  با رایحه گل برای عروس  در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *