سوالات متداول

به نام خدا 

  • آیافروشگاه شمادارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت ,معدن و تجارت می باشد؟

... بله در تمامی صفحات سایت میتوانید نماد اعتماد را در قسمت پایین سمت چپ مشاهده بفرمایید .

  • بن کالا چیست و چگونه کار میکند ؟

...بن کالا، یک بن خرید اینترنتی است که پس از خرید هر کالا، به حساب شما وارد می‏‌شود. در حقیقت شما پس از اولین خرید از اسپلندور، وابسته به نوع محصول و همچنین ارزش ریالی آن بن کالا که در واقع تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‌کنید.

 بن کالا، امتیازیست ویژه که اسپلندور جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.

بن کالا اسپلندور، معنای ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی.

میزان دریافت بن کالا برای هر محصول متفاوت بوده و از قبل در کنار قیمت هر محصول درج شده است.

اگر در خریدهای قبلی امتیاز بن کالا به دست آورده اید، برای خرید کالای بعدی امکان استفاده از میزان معینی از بن کالا در شکل تخفیف وجود دارد که مقدار آن به طور تعبیه شده توسط سیستم محاسبه می‌‏شود. این میزان که برای هر کالا متفاوت است، در صفحه اطلاعات محصول درج شده است.

 در حال حاضر اعتبار هر بن کالا از زمان دریافت آن 90 روز بوده و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، باطل خواهد شد. در نتیجه جهت جلوگیری از انقضای احتمالی تخفیف بن خود، باید برنامه ریزی کنید.

  • ماجرای تست عطر رایگان چیست ؟ 

سایت اسپلندور جهت رفاه حال مشتریان برای انتخاب بهتر عطر و ادکلن مورد نیازشان این طرح را پایه ریزی کرده است . هر کاربر میتواند پنج تست عطر از لیست مشخص شده انتخاب کرده و با هزینه ارسال ده هزار تومن آنرا دریافت کند . 

اگر مشتریان اسپلندور محصولی از سایت خرید کنند که مبلغ آن بالاتر از پنجاه هزار تومان باشد میتوانند پنج تست رایگان بدون هیچ هزینه ای نیز سفارش دهند .

  • گارانتی شما برای تضمین اصالت کالا چیست ؟

-اسپلندور متعهد است که کلیه محصولاتی که در سایت خود عرضه میکند صد در صد اصل و اورجینال بوده و تمام مشتریان میتوانند با خیالی راحت خرید کنند در این راستا در جهت رفاه حال مشتریان عزیزمان میتوانید تا 7 روز کالای خریداری شده را برگردانید به شرطی که محصول از حالت پلمپ خود بیرون نیامده باشد و از نظر فیزیکی آسیبی ندیده باشد 

  •  سفارش بدیم چند وقته ارسال میشه ؟

 سفارشتات مشتریان تهرانی اگر تا قبل از ساعت ۱۴ ثبت شود در همان روز ارسال میشود و در مورد سفارش های شهرستان سفارش آنها طی ۴۸ الی ۷۲ ساعت با پست پیشتاز ارسال میشود .

  • سفارش من چطوری ارسال میشه ؟ 

سفارشات مشتریان تهرانی با پرسنل پیک موتوری متعلق به سایت اسپلندور ارسال میشود و در صورتی که نیاز به دستگاه پوز دارید حتما با همکاران ما در میان بگذارید .

سفارشات مشتریان شهرستانی با سریعترین پست یعنی پست پیشتاز ارسال میشود .

  • آیا میتونم وقتی که محصول رو دریافت کردم مبلغ رو پرداخت کنم ؟

برای مشتریان شهر تهران امکان تحویل درب محل امکان پذیر است ولی در سایر شهرها میبایست مبلغ ابتدا به صورت آنلاین یا کارت به کارت پرداخت گردد . 

  • نحوه ثبت سفارش در سایت شما به چه صورت است ؟‌

آموزش ثبت سفارش در لینک زیر به صورت تصویری آموزش داده شده است بر روی آن کلیک کنید